Paylaş

Amana Buzdolabı Onarım Merkezi İhtiyaç duyduğunuz durumlarda sizler için çalışmalar gerçekleştiriyor ev aletlerinin sorunlarını gideriyoruz. Kusursuz işçiliğimiz ve orijinal yedek parçalarımız da tam 1 sene garanti servis Asya şirketimizde.

Amana Buzdolabı Onarım Merkezi

Kişisel ev aletleriniz beyaz eşyalarınız buzdolabı çamaşır makinelerinin fırın ve davlumbaz gibi Ocak gibi pişiriciler in izini arızaları giderilir. İstediğiniz gün hızlıca Sizler de olabilmek için çalışıyor sorunsuzca teslim edeceğimiz ürünlere. Tam bir sene boyunca Garanti sağlıyoruz. İstekleriniz için hemen bizle iletişime geçin kusursuz bir tamir hizmeti ve orijinal parçalarla Bu ürünlerin tamamı ile sizlere profesyonel Ellerden onaracak ve ihtiyacınızı karşılayacağız

Amana Servisi

İsteklerinizi telefondaki müşteri hizmetlerimize belirterek tam olarak şikayetlerinizi. Amana Servis arıza kodu varsa arıza kodunu Yoksa şikayet durumu soğutma ürünleri ya da ısıtma ürünlerine göre ayrı ayrı değerlendirilmelidir.

Sizler için İstanbul Anadolu Yakasında. Ataşehir deyiz ama Anadolu Yakasının tamamına hata bazı markalarda Avrupa Yakası’nın da. Belirli kısımlarını hizmetler sunuyoruz bunun için 216 469 34 35 Çağrı merkezimizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

Çalışmalarımız için bizlerden mükemmel bir hizmet alın kupon hizmetimiz gerçekten güçlü ve deneyimli personellerle sizlere ulaştırılır parmakla gösterilecek. Ustalar ve Ehil buraya illerimizde sizlerin yanında ürünlerinizin arkasındayız. İşin uzmanı ve prensipli Teknisyenleri ile yaklaşık 20 senedir sizlerleyiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here