Paylaş

Franke Servisi Hizmet Devam Ediyor Çok çeşitli marka ve modellerle beyaz eşya her eve ve işletmeye girerek her zevke ve bütçeye hitap ediyor. Çok farklı ve karmaşık programlarla donatılan elektronik beyaz eşyaların yanı sıra çok basit çalışma makineleri müşterilerinin beğenisine sunulmakta ve sunulmaktadır. Franke Ankastre Servisi Üstün özelliklere ve üstün teknolojiye, fırınlara, çamaşır makinelerine ve bulaşık makinelerine sahip olsalar da, ankastre mutfak eşyaları bozuluyor ve kullanım dışı olabilir.

Franke Ankastre Servisi
Franke Ankastre Servisi

Franke Ankastre Servisi

Yıllarca yıkadığınız çamaşır makinenizin veya lezzetli hamur işleri ile pişirilen fırınınızın yıkılacağını bile düşünemezsiniz. Ancak elektrikli cihazlar ve sürekli hareketli, aktif parçalara sahip ev eşyalarının da kullanımının unutulmaması gerekir. Kötüye kullanımla sonuçlanan arızalar eklerseniz, beyaz eşyaların daha uzun ömürlü ve daha sık arızalanmaları olacaktır. Franke Ankastre Servisi Makinenizden tüm güç açık ve kapalı olsa bile, pozitif sinyal almazsanız, servis yolunda olduğunuz anlamına gelir. Franke yerleşik servisi, size bu konuda yardımcı olmak için İstanbul’da kurulan bir hizmettir.

Franken, özellikle Türkiye mutfak pazarında yakalanan ve müşterilerinin beğenisini kazanmış, dünya çapında satış rekorları olan ankastre mutfak aletleri ve beyaz eşyalarda bir Avrupa markasıdır. Franke beyaz eşyaların her türlü Franke servisi olarak firmamız periyodik bakım, onarım ve montaj işleri yapmaktadır.

Franke Servisi

Hizmetimiz sıradan bir hizmet değil, hizmet şirketi 18 yıldır çeşitli marka ve model hizmeti sunuyor. Uzun yıllardır teknik bilgi birikimi ve çalışma disiplini ile devam eden hizmetimiz, her zaman sevgiyle yaklaşan ve müşterisine saygılı yaklaşan tüm fırsatları harekete geçirerek müşteri memnuniyetini yaşamıştır. Franke Servisi Bir müşteri ne ister? Cevap arıyor ve bu yönde çalışıyor. Hizmetleri ziyaret edenlerin en sık karşılaştığı konuların başında; kayıtsızlık, güvensizlik ve yüksek fiyatlar.

Müşteri memnuniyeti felsefesiyle hizmet veren firmamız hizmet vermektedir ve birçok şey yapmaya çalışmaktadır. Hizmetimizi aradığınızda ya da kendiniz gelirseniz, yaslı personelimiz sizinle buluşur, sorununuzu dinler ve derhal çözüm üzerinde çalışmaya başlar. Bakım ve onarım konusunda bizden onay aldıktan sonra, beyaz eviniz artık güvenli ellerde. Franke Ankastre Servisi Yapılan ve yapılan her işlem uzman ekibimiz tarafından size bildirilecek ve bilgilendirilecektir.

Franke Servis Merkezi

Fiyat ve ücret konusunda endişelenmenize gerek yok. Diğer hizmetlere kıyasla en uygun parça ve işçilik ücretlerini sunmak konusunda da iddialıyız. Ayrıca, monte edilecek orijinal parçanın bir yıl garantilidir.
Orada.

Franke Tamir Hizmetimizden memnun kalacaksınız

Yanlışlıkla temizlenmiş olan çamaşır makineniz, bulaşık makineniz ve çamaşır makineniz kullanıma hazırdır ve çalışma koşullarında size teslim edilir. İşlemlere katılan servis temsilcilerimiz sizi istek ve taleplerinize yönlendirir.

Şirketimiz sizden aldığınız geri bildirimlerle daha kusursuz hizmet vermek için çalışmaya devam ediyor. https://istanbulfrankeservisi.org adresine giderek hizmetler ve diğer hizmetler hakkında bilgi alabilirsiniz. Franke Ankastre Servisi Arızalı ürünleriniz hakkında bilgi almak istediğiniz gün ve saatte 0532 789 75 07’yi de arayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here