Paylaş

İndirme Rekorlu Oyun Player Unknown’s Battlegrounds Mobil Playerunknown’s Battlegrounds veya kısaltması pubg olan 100 kişilik bir hayatta kalma oyunudur. Hapishane mahkûmlarının uçakla nakledilmesi sırasında uçağın hasar görmesi sonucu mahkûmların paraşütlerle atlayıp hayatta kalmaya çalıştıkları bir oyundur playerunknown’s battlegrounds, ilk kez 23 Mart 2017 tarihinde piyasaya sürülmüştür. Oyunu ise dijital olarak Steam ve kendi sitesinden temin etmek mümkündür.

İndirme Rekorlu Oyun Player Unknown’s Battlegrounds Mobil

H1Z1 oyuncularının, H1Z1’den bıkmaları üzerine Bohemia şirketinin bazı çalışanları tarafından bulunmuştur bu hayatta kalma fikri. Belirlenen zaman sonrasında ise mavi olan elektrik çemberi geliyor ve işaretlenen alan içerisinde olmazsanız yavaş yavaş ölüyorsunuz. Kırmızı çember ise uçakların bombalayacakları yeri temsil ediyor. Eğer kırmızı çemberin içerisindeyseniz bir binaya girin veya en alçak yerde yere yatabilirsiniz.

 Player Unknown’s Battlegrounds Mobil

Unreal Engine 4 motoru ile TenCent Games tarafından geliştirilen bilgisayar versiyonunun akıllı telefonlara uyarlanmış halidir. Bir kaç oyun sonra size bir sıralama rütbesi verecektir amacınız ise rütbenizi yükseltmektir fakat rütbeniz yükseldikçe, oynadığınız kişiler daha uzman kişiler olacaktır ama ilk başlarda ise rütbeye sahip olmadan önce oynayacağınız oyunlarda çoğunlukla bot diye adlandırdığımız yapay zekâlar karşınıza gelecektir. Bulacağınız eşyaları ise seviye-gereklilik üçgenine göre otomatik olarak sizin için topluyor fakat bunu isterseniz devre dışı bırakıp manuel olarak alabilirisiniz.

 Player Unknown’s Battlegrounds Mobil Rehber

Bilgisayar versiyonunda ayrıntılı olduğu için tuşlara kısaltmalar yapılmış ve bunları öğrenmek ise oldukça basit. Büyük şehirlere inmek önemli bir dezavantaj olacaktır fakat sağ kalırsanız loot olarak adlandırdığımız: silahlar, silah eklentileri, bandajlar, aspirinler ve diğer sağlık gereçlerini bulmanız kolaylaşacaktır. Ayrıca araçları da bulma oranınız yine şehirlerde daha fazladır ve mobil olduğu için sizi araçla giderken vurmaları kolay olmayacaktır fakat yine de tedbirli olmalısınız, araçlar gerçekten çok ses çıkartıyor.

İndirme Rekorlu Oyun Player Unknown’s Battlegrounds Mobil Mobil versiyonunda harita da silah seslerinin nereden geldiğini, araç seslerinin nereden geldiğini görebilirsiniz ve haritanızı sıklıkla kontrol ederseniz gerçekten güzel bir oyun geçirip dereceye girebilirsiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here