Paylaş

İstanbul Goldstar servisi iletişim detayları: İstanbul Goldstar servisi sizlere Atakent, Maltepe, Kartal, Üsküdar, Ümraniye, Dudullu, Suadiye,Erenköy ilçelerinde arzu ettiğiniz vakit istediğiniz yerde haftanın 6 günü hizmet sunuyoruz. Hizmetlerimizden bazılarından bahsedecek olursak Çamaşır makinesi, Bulaşık makinesi, Buzdolabı, Klima ve Kurutma makinesi tamir, bakım ve onarımıdır.

İstanbul Goldstar Servisi

Telefon bilgilerimiz: Genel merkez: 0 (216) 540 00 23 İstanbul genel Goldstar servisi: 0 (216) 469 34 35

İstanbul Goldstar servisi günden güne büyümeye devam ediyor ve dev bir servis markası olmaya devam ediyor. İstanbul Goldstar servisi ile cihazlarınızdaki tüm sorunlara meydan okumaya devam ediyoruz. Goldstar evde, işyerinizde bulunan cihazlarınızda meydana gelen tüm arızalarda arayabileceğiniz tek servis numarası 0 (216) 540 00 23`dur. Goldstar İstanbul`nın tüm ilçelerinde ve semtlerindeki Goldstar servis ağı ile hızlı, güvenli ve ekonomik servis hizmeti sizleri beklemektedir!

GoldStar Servisi

Goldstar Beyaz eşya kategorisinde yer edinen İstanbul Goldstar Servisi ürünlerinden “Çfakatşır makinesi, Bulaşık makinesi, Buzdolabı ve Klima” gibi ürünlerimiz üretilmiş ve sizlerin hizmetindedir. Goldstar ufak ev aletleri kategorisinde de “Ütü, Ocak ve Süpürge makinesi” ürünlerimiz bulunuyor. Bu cihazların tümünde geçerli 1 yıl ücretsiz güvence hizmetimizden yarrarlanmak siz değerli ziyaretçilerimizin de hakkıdır..

Goldstar İstanbul ilinde bulunmakta olan Goldstar servisi, Goldstar markasından bağımsız olup özel servis hizmeti sunmaktadır. Sizler de Goldstar servis hizletlerimizden yararlanmak için bizlere çalışma saatlerimiz içinde ulaşabilirsiniz.

İstanbul Goldstar Çamaşır Makinesi Servisi Hakkında İstanbul Goldstar servisi olarak ilimizde yer edinen tüm Goldstar Çamaşır makinesi cihazları için arayabileceğiniz tek servisin numarası 0 (216) 540 00 23`dur.

İstanbul Goldstar Servis

İstanbul Goldstar servisi olarak tüm sorunlarınız için bizi aramanızı bekliyoruz.

İstanbul Goldstar Bulaşık Makinesi Servisi Hakkında İstanbul Goldstar bulaşık makinesi servisi olarak bizleri 7×24 arayabilir ve servis hizmetimizden yaralanabilirsiniz. Goldstar İstanbul`nın tüm ilçelerinde Bulaşık makineniz için tam donanımlı ekibimiz ile İstanbul`ya hizmet vermek için beklemekteyiz.

İstanbul Goldstar Buzdolabı Servisi Hakkında Goldstar İstanbul`da yer edinen tüm müşterilerimiz için hizmet veren Goldstar servis tüm gün sizlere hizmet veren alan kişi temsilcileri ile hizmetinidedir!

İstanbul Goldstar Buzdolabı servisi olarak soğutma, su akıtma veya v.B. Sorunlarınız sizler için sorun teşkil etmesin çünkü İstanbul Goldstar Servisi hizmetinide olmaktan gurur duyar.

İstanbul Goldstar Klima Servisi Hakkında İstanbul Goldstar klima servisi olarak İstanbul ilinde klimanızda soğutma yada ısıtma şeklinde sorunlarda hizmet sunmaktayız. İstanbul Goldstar klima servisi olarak klimanıza bakım ve montaj için bizlere ulaşmanız mümkündür.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here